REKLAMA

Darmowe e Kartki Zaproszenia

Zaprosić kogoś można zawsze, wszędzie i o każdej porze. Nie ważne czy na imieniny, urodziny, walentynki, ślub, święta czy na inne okazję. Doskonale do tego nadają się

kartki zaproszenia

. Takie właśnie kartki znajdziecie w serwisie MegaKartki, wybierajcie kartki, upiększajcie i wysyłajcie kartki do znajomych i rodziny. Kartki zaproszenia dostępne u nas są darmowe i dużo wygodniejsze niż tradycyjne kartki. Już od dawna elektroniczne kartki zaproszenia z powodzeniem zastępują tradycyjne zaproszenia.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam kartki zaproszenia przygotowane przeze mnie i przyczynią się do wielu spotkań. Gdy kartki zaproszenia dotrą do odbiorców na pewno nie odmówią spotkania.
Aby wysyłać kartki zaproszenia załóżcie konto użytkownika, zajmie Wam to tylko kilka minut, rejestracja jest darmowa. Po ukończeniu rejestracji będziecie mogli swobodnie wysyłać kartki do znajomych i rodziny, a dodatkowo dostaniecie dostęp do kilku dodatkowych opcji np. historia wysłanych i odebranych kartek (łatwo sprawdzicie czy adresaci dostali i odczytali kartki).
Spotykajcie się, zapraszajcie się i bawcie się dobrze, dlatego nie zwlekajcie tylko wysyłajcie kartki zaproszenia do znajomych i rodziny.

REKLAMA

Tagi dla kartki Zaproszenia